Referencje

Martę poznałam podczas prowadzonego przez nią wykładu „10 kroków ku szczęśliwemu, dobremu życiu”. Dzięki coachingowi rozpoznałam najważniejsze dla mnie obszary życia oraz wartości, którymi kieruję się w sferach zawodowej oraz osobistej. Odkrycie, nazwanie i zdefiniowanie tych wartości było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Nagle wszystkie życiowe decyzje zostały uzasadnione i ułożyły się w logiczną, spójną całość. Dzięki współpracy z Martą stałam się spójna wewnętrznie, a przez to spokojna i zadowolona, bo pewna własnych potrzeb i oczekiwań.
Jeżeli czujesz, że wciąż dokądś gnasz, że twoje myśli nigdy nie cichną, że świat ciągle czegoś od ciebie oczekuje, a tobie nie jest z tym najlepiej, daj sobie szansę na zatrzymanie tej karuzeli i wzięcie kilku dobrych, ożywczych oddechów. Pamiętaj jednak, że to ty masz najwięcej do zrobienia, więc przygotuj się na wymagające zadania domowe!

Iwona Lange
Iwona LangeBiegły rewident, Główny księgowy

Marta jako coach jest uważna, zwraca szczególną uwagę na pracę z emocjami i dba o dobrą komunikację. Jest życzliwa i szczerze zaangażowana w proces rozwoju klienta. W taki sam sposób, w jaki pracuje z klientami, również podejmuje pracę nad sobą – odważnie i konsekwentnie. Pozwala to stworzyć szczególną atmosferę pracy coachingowej – takiej, która wynika z pełnego zaufania.  Rzeczowa i zawsze życzliwa Marta jest uważną słuchaczką, która wychwytuje istotne problemy i zadaje pytania warte przemyślenia.

Anna Lewit
Anna LewitDyrektor Zarządzająca

Decyzję o rozpoczęciu coachingu uważam za jedną z najlepszych i najważniejszych w moim życiu. Coaching zdecydowanie polepszył jakość mojego życia i zmienił moje podejście do siebie i otaczającego mnie świata. Zadania coachingowe, które otrzymywałam od Marty, pomogły mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy, sprowokowały mnie do refleksji nad własnym życiem i nad tym, co jest mi potrzebne i co jest dla mnie ważne. Marta pomogła mi odnaleźć wewnętrzną spójność i wewnętrzny spokój, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Z głębokim przekonaniem polecam coaching prowadzony przez Martę – dla mnie był on inspirującą, motywującą i bardzo skuteczną metodą polepszenia jakości mojego życia.

Monika Makuch
Monika MakuchKontroler finansowy

Współpraca z Martą jest dla mnie inspiracją do działania, pomimo pojawiających się w życiu przeszkód. Sposób prowadzenia sesji i współpracę z Martą oceniam na najwyższym profesjonalnym poziomie. Marta dba o to, aby klient na każdej sesji wydobywał z siebie wszysko to, co najlepsze. Pytania zadawane przez Martę ukierunkowują na działanie. Marta ma ogromną umiejętność wykorzystywania unikalnych narzędzi, w taki sposób aby cel na danej sesji był osiagnety na 100%, a każda sesja przybliżała do osiągania celów długoterminowych.
Współpraca z Martą oparta jest na najwyższym zaufaniu, najwyższej etyce i transparentności.

Krzysztof Herdzik
Krzysztof HerdzikWłasna działalność gospodarcza

Wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, polecam Martę jako profesjonalnego coacha. W moim wypadku było to oswajanie własnych, czasem gwałtownych emocji, poprawianie relacji z innymi oraz zmniejszanie poziomu stresu. Stosując wnikliwe pytania, zmuszające do głębszego zastanowienia się, Marta pomogła mi odkryć faktyczne przyczyny moich problemów. Dzięki naszej współpracy zrozumiałam, jak ważne w relacjach zawodowych jest dbanie również o równowagę kontaktów międzyludzkich. Mój zespół jest odmieniony – tak jak ja. Komunikujemy się, jesteśmy otwarci na siebie, zaś innowacje przychodzą łatwiej, nie zaś pod presją, jak dawniej.

Katarzyna KowalówkaLider
© 2018 SentaCoaching - Wszelkie prawa zastrzeżone