Kryzys – szansą na uaktywnienie Twojego potencjału – jak zacząć?

W dzisiejszym video-blogu przedstawiam Ci Nową Perspektywę, która mam nadzieję przyniesie Ci świeże spojrzenie na Siebie i Twoje życiowe trudności i wyzwania.

Perspektywę, w której doświadczenie kryzysu jest szansą na uaktywnienie Twojego wyjątkowego potencjału oraz na zorientowanie Swojego życia wokół tego, co ma dla Ciebie prawdziwe znaczenie.

W związku z tym, że przeszłam przez kryzys, w wyniku którego przeorientowałam Swoje życie w taki sposób, aby żyć w swoim rytmie i w zgodzie ze Sobą oraz prowadzę w tym procesie innych ludzi – zapraszam Ciebie do obejrzenia Video-Bloga i sprawdzenia, czy to coś dla Ciebie.

Bez względu na to, jakiegokolwiek kryzysu doświadczasz” (czy w miejscu pracy, czy zdrowotnego, czy w kontakcie z najbliższymi) – jest on bardzo ważną informacją o zmianie, która potrzebuje wydarzyć się w Twoim życiu.

O nawiązaniu kontaktu ze swoim Potencjałem oraz w jaki sposób rozwijać go w spójności ze sobą w konkretnym działaniu – już w środę, 5 czerwca o godzinie 18:00 (CET) podczas prowadzonego przeze mnie Darmowego Webinaru: „Odkryj Swój Potencjał”- w jaki sposób nawiązać kontakt z tym, co we mnie wyjątkowe?”.
Zapisy pod linkiem: ZAPISUJĘ SIĘ

Marta Czepukojć
life-coach
Senta Coaching
www.sentacoaching.com

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *