Prokrastynacja i uczciwość wobec siebie
Dziś dzielę się więcej na temat prokrastynacji oraz o tym, że nieraz możemy nazywać prokrastynacją to, co nią nie jest. Temat według mnie jest ważny w kontekście każdego (każdej z nas). W szczególności w sytuacji napięć, demotywacji, czy obaw, a nawet „pewnego paraliżu”, które mogą zacząć pojawiac się w kontekście aktualnego kryzysu społeczno-politycznego w Polsce oraz kryzysu globalnego.
Podczas tego video podzielę się z Tobą o tym:







Pod koniec live’a daję Ci narzędzie praktyczne, które umożliwi Ci zrobić pierwszy krok na rzecz siebie 💖.
Jeśli masz chęć, podziel się w komentarzu, jak to jest u Ciebie a propos prokrastynacji oraz jak ci działają pytania zawarte w/w narzędziu.
Żeby odtworzyć Video, klknij w link:
A jeśli jesteś gotów(-owa) na więcej, zależałoby Ci odzyskać swoją energię, obniżyć poziom stresu, zadbać o realizację ważnych dla ciebie celów w najbliższych 3-6 miesiącach, zapraszam Ciebie na konsultację coachingową w formule online.
Żeby zarezerwować* spotkanie ze mną, wejdź tutaj:
REZERWUJĘ SESJĘ INTRO online z Martą Czepukojć
- Koszt sesji Intro to 150,00 zł pln. W sytuacji decyzji o współpracy, otrzymujesz tą sesję GRATIS!
Do zobaczenia,
Marta Czepukojć, life coach Senta Coaching
Dodaj komentarz
Chcesz się przyłączyć do dyskusji?Feel free to contribute!