Referencje

Trafiłam do Marty w momencie podejmowania ważnych decyzji dotyczących przyszłości zarówno zawodowej jak i osobistej. W trakcie trzech miesięcy pracy i cotygodniowych sesji z dużą uważnością dotknęłyśmy z Martą obszarów moich dotychczasowych doświadczeń, wartości i planów. Marta posługuje się płynnie wieloma bardzo głębokimi technikami mającymi na celu wgląd i analizę mocnych stron, potencjału i dziedzin, w których czujemy sprawczości, takich na przykład jak: ścieżka rozwoju – moja edukacja, relacje, plany i ich realizacja, prowadzenie własnej formy, zapewnienie sobie dobrostanu. Marta potrafi też w bardzo delikatny sposób dotknąć tych stref, które czekają na odkrycie i rozkwit. Jestem ogromnie wdzięczna Marcie za wspólny czas i subtelne i pełne kobiecej wrażliwości przeprowadzenie mnie przez proces decyzji do ważnej zmiany.


Polecam z serca pracę coachingową z Martą.
Wyczucie, klasa, etyka pracy oraz świetne prowadzenie.
Marta łączy różne podejścia i techniki, w tym te duchowe, co sprawiało, że czułam się rozumiana i prowadzona na głębokim poziomie.
Marta jest zaangażowana w proces, uważna, delikatna, a jednocześnie ma konkret i po każdej sesji byłam o duży krok do przodu w swoim procesie.
Pracowałyśmy razem 3 miesiące i dzięki tej pracy udało mi się dojść do miejsca dużej klarowności w sobie i spokoju.
Dziękuję i w pełni rekomenduję pracę z Martą!

Martę poznałam na warsztatach dotyczących pełni kobiecości. Byłam wtedy w trudnej sytuacji w życiu, potrzebowałam wsparcia. Spodobało mi się ciepłe i pełne zrozumienia podejście Marty do każdego z uczestników, postanowiłam jej zaufać i zapisałam się na indywidualne sesje coachingowe. Jak się później okazało, była to
bardzo dobra decyzja. Zajęcia z Martą sprawiły, że czuję się dzisiaj inną, lepszą osobą. Mam większą pewność siebie, jasno określam swoje potrzeby oraz wyznaczam granice, jestem bardziej otwarta w relacjach z innymi ludźmi, moim życiem nie rządzi już poczucie lęku. Można powiedzieć, że odzyskałam siebie. Marta w swojej pracy stosuje wiele różnorodnych i ciekawych narzędzi, które pozwoliły mi na lepsze poznanie siebie oraz spojrzenie z innej perspektywy na dane problemy. Uważność, empatia, cierpliwość, zaangażowanie, profesjonalizm Marty – wszystko to sprawiło, że szybko osiągnęłam cele, które zostały postawione na początku coachingu. Jestem za to bardzo wdzięczna.
Jeśli zatem chcesz odmienić swoje życie, jeśli brak Ci motywacji do działania, jeśli chcesz wydobyć swój potencjał – współpraca z Martą będzie Twoim najlepszym wyborem. Szczerze polecam!

Moment, w którym zdecydowałam się na sesję z Martą był dla mnie czasem bardzo dotkliwego kryzysu, na który złożyły się długie lata. Od zawsze działałam w trybie przekraczania własnych możliwości, aż doszłam do ściany w każdej dziedzinie mojego życia (…). Coaching z Martą był najważniejsza dla mnie podróżą – podróżą w głąb siebie, podczas której odkrycia przekroczyły moje najśmielsze wyobrażenia. Autentyczność, wrażliwość, szczere i płynące z wnętrza zaangażowanie Marty sprawiły, że już od pierwszej sesji poczułam, że jestem w najlepszych rękach. W trakcie spotkań poczułam, jakbym wróciła z bardzo długiej podróży do domu – a był to powrót do siebie. Bez cienia przesady mogę powiedzieć, że pierwszym dniem mojego drugiego życia, był dzień pierwszej sesji z Martą, która jest niesamowitym Przewodnikiem w drodze do odzyskiwania prawdziwej/prawdziwego siebie.
Z całego serca raz jeszcze dziękuję Marta!

Dzięki współpracy z Martą utwierdziłam się w poczuciu własnej wartości, co wpłynęło na samoakceptację, która jest fundamentem do kochania samej siebie. Co z kolei wpływa na wyjście w świat i stawianie czoła przygodzie zwanej “życiem”. Przede wszystkim zaczęłam stawiać siebie i swoje dobro na pierwszym miejscu i nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Konsekwencją tego jest odcięcie się od niezdrowych, negatywnych sytuacji i relacji. W procesie coachingowym, dzięki rozpoznaniu momentów “flow”, mogłam zajrzeć głębiej w siebie i wydobyć swój potencjał. Jest to kluczowe by znaleźć swoje miejsce i działać w zgodzie ze sobą. Wychodzę w świat  po współpracy z Martą bardziej odważna, pewniejsza siebie, spokojna oraz pełna wdzięczności. Polecam Martę jako coacha absolutnie każdemu. Nawet tym już “przebudzonym” i świadomym.

Miałam przyjemność poznać Martę w trakcie sesji [pracy z ciałem] shiatsu. Wzbudziła moje zaufanie uważnością, etyką pracy i bardzo trafnymi wnioskami, które czytała z mojego ciała. Te sesje pozwoliły mi zatroszczyć się o siebie i przetrwać najcięższy czas w moim życiu – czas ostatecznych odejść bliskich mi osób. Aby wzrastać ku sobie – postanowiłam skorzystać z coachingu, który otworzył we mnie drzwi do odwagi, wsparł mnie w pokochaniu siebie i ugruntował moją siłę. Cenię Martę za niesamowitą atmosferę pracy, otwartość, współczucie i delikatne zadawanie mocnych pytań. Jest dla mnie niesamowicie ważne, że Marta czerpie z tradycji wschodnich, podąża z życzliwością za człowiekiem, delikatnie, acz stanowczo towarzyszy w drodze ku sobie.

Martę poznałam podczas prowadzonego przez nią wykładu „10 kroków ku szczęśliwemu, dobremu życiu”. Dzięki coachingowi rozpoznałam najważniejsze dla mnie obszary życia oraz wartości, którymi kieruję się w sferach zawodowej oraz osobistej. Odkrycie, nazwanie i zdefiniowanie tych wartości było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Nagle wszystkie życiowe decyzje zostały uzasadnione i ułożyły się w logiczną, spójną całość. Dzięki współpracy z Martą stałam się spójna wewnętrznie, a przez to spokojna i zadowolona, bo pewna własnych potrzeb i oczekiwań.
Jeżeli czujesz, że wciąż dokądś gnasz, że twoje myśli nigdy nie cichną, że świat ciągle czegoś od ciebie oczekuje, a tobie nie jest z tym najlepiej, daj sobie szansę na zatrzymanie tej karuzeli i wzięcie kilku dobrych, ożywczych oddechów. Pamiętaj jednak, że to ty masz najwięcej do zrobienia, więc przygotuj się na wymagające zadania domowe!

Marta jako coach jest uważna, zwraca szczególną uwagę na pracę z emocjami i dba o dobrą komunikację. Jest życzliwa i szczerze zaangażowana w proces rozwoju klienta. W taki sam sposób, w jaki pracuje z klientami, również podejmuje pracę nad sobą – odważnie i konsekwentnie. Pozwala to stworzyć szczególną atmosferę pracy coachingowej – takiej, która wynika z pełnego zaufania.  Rzeczowa i zawsze życzliwa Marta jest uważną słuchaczką, która wychwytuje istotne problemy i zadaje pytania warte przemyślenia.

Decyzję o rozpoczęciu coachingu uważam za jedną z najlepszych i najważniejszych w moim życiu. Coaching zdecydowanie polepszył jakość mojego życia i zmienił moje podejście do siebie i otaczającego mnie świata. Zadania coachingowe, które otrzymywałam od Marty, pomogły mi spojrzeć na siebie z innej perspektywy, sprowokowały mnie do refleksji nad własnym życiem i nad tym, co jest mi potrzebne i co jest dla mnie ważne. Marta pomogła mi odnaleźć wewnętrzną spójność i wewnętrzny spokój, za co jestem jej ogromnie wdzięczna. Z głębokim przekonaniem polecam coaching prowadzony przez Martę – dla mnie był on inspirującą, motywującą i bardzo skuteczną metodą polepszenia jakości mojego życia.

Współpraca z Martą jest dla mnie inspiracją do działania, pomimo pojawiających się w życiu przeszkód. Sposób prowadzenia sesji i współpracę z Martą oceniam na najwyższym profesjonalnym poziomie. Marta dba o to, aby klient na każdej sesji wydobywał z siebie wszysko to, co najlepsze. Pytania zadawane przez Martę ukierunkowują na działanie. Marta ma ogromną umiejętność wykorzystywania unikalnych narzędzi, w taki sposób aby cel na danej sesji był osiagnety na 100%, a każda sesja przybliżała do osiągania celów długoterminowych.
Współpraca z Martą oparta jest na najwyższym zaufaniu, najwyższej etyce i transparentności.

Wszystkim tym, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, polecam Martę jako profesjonalnego coacha. W moim wypadku było to oswajanie własnych, czasem gwałtownych emocji, poprawianie relacji z innymi oraz zmniejszanie poziomu stresu. Stosując wnikliwe pytania, zmuszające do głębszego zastanowienia się, Marta pomogła mi odkryć faktyczne przyczyny moich problemów. Dzięki naszej współpracy zrozumiałam, jak ważne w relacjach zawodowych jest dbanie również o równowagę kontaktów międzyludzkich. Mój zespół jest odmieniony – tak jak ja. Komunikujemy się, jesteśmy otwarci na siebie, zaś innowacje przychodzą łatwiej, nie zaś pod presją, jak dawniej.

Martę poznałam na warsztatach 7 kroków ku sobie. Po drugich zajęciach postanowiłam spróbować sesji coachingowych i mogę śmiało powiedzieć, że to odmieniło moje życie! Podczas roku spotkań z Martą odnalazłam siebie, odzyskałam spokój, stałam się uważna, silna i gotowa na nowe. Wiem, że obojętnie co zdecyduję, zrobię to w zgodzie ze sobą, bez wyrzutów sumienia czy oglądania się na to co powiedzą inni. Cały czas krępujmy się wizyt u psychologa czy coacha, panuje przekonanie, że może coś z osobą szukającą wsparcia jest nie tak. Ja natomiast uważam, że to nie ważne, bo ważni jesteśmy my sami, warto podarować sobie czas na coaching, czy terapię, by dowiedzieć się kim jesteśmy i dokąd chcemy zmierzać.

Z całego serca dziękuję za rok owocnej i wspaniałej współpracy. Spotkania coachingowe z Martą zupełnie odmieniły mój sposób postrzegania siebie. Poprzez rozmowy, odpowiedni dobór pytań, Marta stała się lustrem mnie samej, przez co pozwoliła mi w pełni dostrzec posiadany potencjał, otworzyła oczy na to, w jaki sposób mogę się rozwijać i jak bardzo własne wyobrażenie na temat samej siebie mnie ograniczało. Marta dzięki swojej niezwykłej wiedzy oraz poprzez swój sposób bycia uczy akceptować siebie i przyjmować świat takim jakim jest, bez ciągłego spinania się i gonitwy. Świat na chwilę zwalnia abyśmy mogli zobaczyć to co jest w nas najpiękniejsze, aby potem dostać pozytywnego życiowego kopa do działania i zdobywania świata z nowym, wcześniej nieodkrytym, skrzętnie przez lata chowanym, fascynującym JA.

Zdecydowałam się na indywidualne spotkanie, chociaż nie byłam przekonana, czy akurat tego potrzebuję, jako osoba prowadząca od 20lat firmę uważałam się za eksperta w każdej dziedzinie.  Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej osoby, konkretnej i jednocześnie pełnej pozytywnej energii. Marta nie komentuje, nie wyraża własnych opinii, nie krytykuje, nie stawia gotowych odpowiedzi, nie wyręcza w braniu odpowiedzialności za swoje życie. To na początku może to być trudne, ale w konsekwencji okazało się moją drogą do celu. Raczej podpowiada, kieruje, każe zmagać się ze swoimi lękami i słabościami, dobierając odpowiednie ćwiczenia, pomocne w tej trudnej drodze. Dzięki wysokim kompetencjom Marty, skoncentrowanym na mnie sesjom, dedykowanym zadaniom, wykonałam dużą pracę nad sobą i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mam już świadomość dokąd dążę i czego oczekuję od życia… Dziękuję za to,  iż uczyniłaś moje życie lepszym.

Metoda “ 7 kroków ku sobie” w niezwykle spójny sposób pozwala na połączenie się z sobą, swoimi potrzebami, marzeniami. Odkrywamy po pewnym czasie, to co jest nam najbardziej bliskie i w co energetycznie chcemy się angażować w życiu. Ta rodząca się prawda o naszej życiowej misji wsparta jest konkretnymi narzędziami, które umożliwiają realizację celów. W siedmiu krokach, spersonalizowanego do potrzeb klienta programu, zaczynamy powolutku urzeczywistniać nasz twórczy potencjał, czerpiemy z niego radość i dzielimy się nim ze światem.

Wszystkim osobom, które czują intuicyjnie, że potrzebują w życiu kompasu, zmiany kierunku albo wsparcia ku budowaniu lepszych siebie – polecam Martę Czepukojć. Spotkania z nią były powodem mojej wielkiej radości z ciągłego wzrostu i nauką zaufania swoim marzeniom.

Coaching z Martą pozwolił mi zdać sobie sprawę z rzeczy, aspektów życia, których nie dostrzegałam lub postrzegałam się zupełnie inaczej, odmiennie czy negatywnie. Pozwolił mi uświadomić sobie, że w każdym z nas żyje wewnętrzne dziecko, o które należy zadbać,bo dzięki temu uzyskuje się równowage – dopiero wtedy można świadomie i owocnie udoskonalać siebie, swoje życie.
Dzięki coachingowi, poczułam wewnętrzny spokój, oddech od dnia codziennego, od ciągłej gonitwy mysli.
Toksyczny perfekcjonizm stał się mniej toksyczny – stał się świadomy.  Surowość wobec własnej osoby i innych ludzi – stała sie delikatniejsza. Uwazam, że każdy w procesie coachingowym znajdzie coś dla siebie, co pozwoli mu nauczyć się lepiej i szczęśliwiej życ […]. Marta jest coachem, który jest otwarty na potrzeby klienta, potrafi doradzic trafną lekturę, czy ćwiczenia: zarówno relaksacyne jak i ćwiczenia typu lepsza oragnizacja dnia/pracy, dostrzegania pozytywów itp. Plusem jest to, że pomiędzy sesjami jest możliwy kontakt, dzięki któremu za każdym razem Marta (uwaga Marta nie robi pracy za klienta)
uczy, że samemu / samej można sobie poradzic z danym tematem, czy też, w jaki sposób można zadbać o siebie. Nawet jezeli ma sie szeroko otwarte oczy i jest się świadomą osobą to coaching pozwala otworzyć oczy jeszcze szerzej i patrzeć/myśleć z większą świadomością.

Moja relacja z Martą powstała bardzo naturalnie, spontanicznie, z potrzeby serca… Początkiem , inspiracją był warsztat „7 kroków ku szczęśliwemu, dobremu życiu”. Poczułam że nastąpił znowu moment – który pojawia się u każdego z nas – co jakiś czas, cyklicznie – aby zadać sobie pytania w jakim jestem miejscu, czasie, co zrobiłam , co zamierzam zrobić ze sobą  a w konsekwencji poszukać odpowiedzi, rozwiązań gdzie mam skierować swoją uważność. Dzięki sesjom z Martą – odkryłam bardzo dużo dla siebie, dla otoczenia, dla osób z którymi jestem w relacjach. Nauczyłam się jak lepiej wyrażać siebie, jak komunikować się ze światem, jak medytować, jak przejść do działania.

Jestem bardzo wdzięczna że Marta kroczyła ze mną przez ostatni rok – dając ogromne wsparcie praktyczne, mentalne i emocjonalne.

To był wspaniały rok ciekawych, mądrych i uważnych spotkań z Martą. Osobą niezwykle życzliwą i profesjonalną w swojej pracy. Po roku sesji słowo coaching stało się dla mnie przyjazne i wspierające 🙂 Z pomocą Marty udało mi się uwolnić głowę i otworzyć serce. Bardzo dziękuję i polecam każdemu, komu brakuje wiary, kto czuje, że szuka kierunku w życiu, metod działania i chce o siebie zadbać zawodowo i osobiście.
Często na naszej drodze spotykamy niezwykłych ludzi, a w życiu nie ma przypadków… Zanim postanowiłam podjąć bliższą współpracę z Martą, poznałyśmy się na jednym z jej wykładów i na masażu shiatsu. Przekonała mnie jako człowiek, swoim podejściem do innych ludzi.
Serdecznie polecam sesje coachingowe z Martą. To osoba wzbudzająca zaufanie, świetnie przygotowana, zaangażowana, chcąca pomóc. Był to czas przyglądania się swoim kompetencjom i ograniczeniom w atmosferze wsparcia. Sesje otwierają wiele spraw, które często trudno przeanalizować samodzielnie. Marta jest dobrym duchem ( choć czasem nnie było łatwo 🙂 …). Podczas spotkań pomogła odkryć mocne strony, potęgę zdrowego myślenia i radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem.

Martę poznałem w chwili kiedy bylem wyczerpany emocjonalnie, psychicznie, fizycznie. Wtedy zobaczyłem wywiad na YT z nią i stwierdziłem, że pora zacząć robić coś ze sobą. W ciągu 6 miesięcy zmiany były naprawdę wielkie. Marta dzięki swojej czułości, otwartosci i ogromnej wiedzy pomogła mi stać się lepszym człowiekiem. Mój bałagan w głowie został uporządkowany, a świat zewnętrzny pozytywnie na to zareagował. To,  co robi jest wielkie. Jest ona silnym czlowiekiem. Dzięki niej ja znalazlem hobby, pasję i wiarę.
Marta przyjmij falę wdziecznosci.
Bardzo, bardzo Ci dziękuję.

Martę poznałam „przez przypadek”, choc gdy teraz o tym myślę to wydaje mi się , że to było zrządzenie losu 🙂 Spotkałyśmy się na warsztatach i jakoś od razu poczułam, że jeśli mam spróbować z kimś coachingu to musi być to Ona. Nasze spotkania zaczęłyśmy od spraw zawodowych, które ku mojemu zdziwieniu po miesiącu przyjęły tak pozytywny obrót, że przez resztę spotkań mogłam się skupić już tylko na sobie. Były to bardzo ciekawe 3 miesiące ciężkiej pracy. Czasami smutne, dające do myślenia, ale też przynoszące ulgę i ukojenie.  Marta świetnie zadbała o atmosferę podczas sesji, dobór ćwiczeń, naprowadzała na tematy które potrzebowały mojej uwagi. Szczerze polecam każdemu kto potrzebuje sobie kilka spraw wyjaśnić i ułożyć.

Zapisz się na sesję coachingową Intro online lub w gabinecie

Cele sesji intro:
  • pogłębiamy sytuację, w której jesteś
  • rozpoznajemy twoje potrzeby
  • otrzymujesz ode mnie informację zwrotną
  • poznajesz mnie
  • wychodzisz z wartością dodaną

Koszt sesji: 250,00 zł

Zapisz się:
Rezerwuję sesję INTRO online lub w Gabinecie Gdynia Orłowo

© 2018 SentaCoaching - Wszelkie prawa zastrzeżone