Szersza perspektywa patrzenia na kryzys

Zmiana perspektywy jest kluczowa dla uruchomienia potencjału pozytywnej zmiany w sytuacjach kryzysowych. Praca z life-coachem, mentorem, psychoterapeutą umożliwi to.  Czasem na pytanie, za co się płaci life-coachowi, pojawia mi się prosta odpowiedź – „za uruchomienie zmiany perspektywy patrzenia na Siebie, na innych, na sytuację”. Na perspektywę, która przesuwa Ciebie w myślenie o potencjale, możliwościach, szansach – nadal w sposób urealniony.  Jeśli chcesz zobaczyć, na czym może polegać poszerzenie perspektywy patrzenia na aktualny kryzys, koniecznie zapoznaj się z poniższym video.

W tym video odpowiem na pytania:

💠 W jaki sposób możesz poszerzyć swoją perspektywę patrzenia na aktualny kryzys, aby stał się ona Twoim przyjacielem, a nie wrogiem?
💠 Jak ustawić się do aktualnego kryzysu, aby przyniósł Ci on wzrost osobisty i stabilizację wewnętrzną?
💠 Jaką możesz przyjąć perspektywę już od dziś, która pomoże Ci nie tylko „przetrwać ten kryzys”, ale odkryć w nim „potencjał i możliwości”, które pomogą Ci stać się lepszą, bardziej szczęśliwą i autentyczną wersją Siebie.

W ramach tego live’a zadam Ci kilka transformujących pytań oraz podzielę się też tym, co działa w pozytywnej transformacji kryzysów osobistych i zawodowych.

Szersza perspektywa patrzenia na kryzys

🚀 W jaki sposób możesz poszerzyć swoją perspektywę patrzenia na aktualny kryzys, aby stał się ona Twoim przyjacielem, a nie wrogiem?🚀 Jak ustawić się do aktualnego kryzysu, aby przyniósł Ci on wzrost osobisty i stabilizację wewnętrzną?🚀 Jaką możesz przyjąć perspektywę już od dziś, która pomoże Ci nie tylko „przetrwać ten kryzys”, ale odkryć w nim „potencjał i możliwości”, które pomogą Ci stać się lepszą, bardziej szczęśliwą i autentyczną wersją Siebie.W ramach tego live’a zadam Ci kilka transformujących pytań oraz podzielę się też tym, co działa w pozytywnej transformacji kryzysów osobistych i zawodowych.Wpadaj o godz. 10:00 na FB SentaCoaching lub na platformę Instagram Senta Coachinghttps://www.instagram.com/?hl=plhttps://www.facebook.com/pg/sentacoaching/videos/?ref=page_internal

Opublikowany przez Senta Coaching Marta Czepukojć Piątek, 22 maja 2020

Jeśli uznajesz powyższy temat jako ważny dla Ciebie i chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się na
listę newsletterową Senta Coaching:  lub polub Senta Coaching na FB.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *