Zaproszenie na Darmowy Webinar: Poczucie Sensu -w jaki sposób orientować Swoje życie wokół tego, co jest dla Ciebie ważne?

Cześć,
czy zastanawiałaś/-eś się kiedykolwiek jak wiele czasu, myślenia, pieniędzy tracimy na to, co  „nie jest Nasze” – na rzeczy, relacje, projekty, styl życia, sposób myślenia, które nie dają Ci radości, nie prowadzą Ciebie do spokoju i poczucia bycia na Swoim miejscu?  Z mojego doświadczenia przejścia przez dwa kryzysy oraz pracy z ludźmi przez ostatnie 14 lat wiem, że jednym z powodów dla których tak się dzieje, jest brak świadomości i wiedzy: co tak naprawdę jest ważne dla mnie w moim życiu, wokół czego chcę zorientować Siebie i Swoje życie.

W najbliższy czwartek, już za tydzień: 4 lipca o godz.18:00, zamierzam podzielić się z Tobą tym, w jaki sposób możesz zorientować Swoje życie wokół tego, co ma dla Ciebie znaczenie oraz w jaki sposób przekłada się to na nasze zdrowie psychiczne, wzrost jakości życia i poczucie szczęścia. Spotkanie w formule Darmowego Webinaru.

W poniższym video mówię o tym, przez jaki proces przejdziesz w ramach Webinaru. Dla osób, zapisanych – materiał z Webinaru wraz z narzędziem do pracy własnej do pobrania na 3 dni po spotkaniu (jeśli nie możesz uczestniczyć, po prostu zapisz się!).
Żeby zapisać się na DARMOWY WEBINAR, klikniij TU: ZAPISUJĘ SIĘ NA WEBINAR

Więcej o tym, przez jaki proces przejdziesz podczas Webinaru: kliknij w Video.

Korzyści z uczestnictwa w Darmowym Webinarze:
💠przyjrzysz się, czy orientujesz Swoje życie wokół tego, co ma dla ciebie znaczenie i głęboki sens, czy też żyjesz wbrew Sobie i temu, kim jesteś;
💠zrozumiesz dlaczego orientacja życia wokół tego, co ma dla Ciebie znaczenie przekłada się na obniżenie stresu, wzrost zadowolenia z życia, odczuwany spokój i poczucie, że jesteś w życiu na Swoim miejscu;
💠 dowiesz się, dlaczego utykamy, żyjąc życie „na pół gwizdka”, jakie blokady powstrzymują nas przed życiem, które wynika z Ciebie i tego, co ma dla Ciebie znaczenie i daje Ci radość w przeciwieństwie do życia: automatycznego, wynikającego z naszych starych schematów, lęku przed zmianą, niekorzystnych nawyków, oczekiwań kultury lub innych ludzi;
💠 pokażę Ci, jak pracuję z ludźmi, którzy pragną odkryć znaczenie tego, kim są oraz decydują się wykorzystywać swój niepowtarzalny potencjał w działaniu zorientowanym wokół tego, co ma dla nich prawdziwe znaczenie, w kontekście który daje im poczucie satysfakcji i samorealizacji.
🙏🙏🙏

👉 Spotkanie jest dla Ciebie 🧡 🧘jeśli 👉
– nie wiesz, w jakim kierunku iść – masz problem decyzyjny ze zmianą pracy lub w relacji osobistej;
– doświadczasz trudnych, nieprzyjemnych emocji: złości, lęku, smutku;
– odczuwasz brak satysfakcji z życia, z pracy którą wykonujesz;
– czegoś Ci brakuje, masz poczucie, że życie mogłoby być bardziej radosne, lekkie i przyjemne;
– masz dobrą pracę, zauważasz jednak u Siebie spadek motywacji, brak energii;
– odczuwasz znużenie, zmęczenie;
– jesteś obciążony/-a stresem, ciało mówi Ci stop;
– posiadasz marzenia, które czekają na realizację;
– wiesz, co jest dla Ciebie ważne, ale nie podejmujesz działań, które zmieniły by Twoje życie.
– brakuje Ci rozwiązania, wiary w to, że mógłbyś / mogłabyś żyć szczęśliwsze i bardziej przyjemne, satysfakcjonujące życie.
– zależy ci na wzroście satysfakcji i zadowolenia z życia oraz realizacji Twojego niepowtarzalnego potencjału w skutecznym działaniu zorientowanym na konkretny efekt finansowy.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *