Zaproszenie na warsztat: „Daj uwagę Sobie i temu, co dla Ciebie ważne”

W związku z tym, że jeszcze jestem w Polsce kilka miesięcy, zapraszam Ciebie tym razem – na warsztaty w formule spotkania bezpośredniego 🙂

W poniższym video dowiesz się, czemu damy uwagę podczas pierwszego ze spotkań, których kilka przygotowałam dla Was na najbliższe jesienne miesiące.

Zobacz, czy to coś dla Ciebie!

ZAPISY na warsztat: centrum@jogapilates.pl 507 154 782; 505 578 222

*Liczba miejsc ograniczna.

Więcej informacji o warsztacie:

W jaki sposób odnaleźć w sobie spokój oraz żyć dobre, szczęśliwe życie? Podczas wrześniowego spotkania podzielę się z Wami tym, co sprawia, że idziesz swoją drogą, w pełni wykorzystując swój niepowtarzalny potencjał. Z badań ostatnich 30 lat okazuje się, że poczucie szczęścia zależy od kilku czynników:

– w jaki sposób myślisz o sobie

– czy wykorzystujesz swoje mocne strony

– na ile żyjesz w zgodzie ze swoimi wartościami

– czy posiadasz umiejętności radzenie sobie w sytuacjach kryzysu

– na ile angażujesz się w działania, które służą dobru społecznemu.

Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwiększyć jakość swojego życia oraz bardziej autentycznie wyrażać swój niepowtarzalny potencjał, dowiesz się na wykładzie z elementami coachingu 21 września w Centrum Joga i Pilates.

Serdecznie zapraszam, Marta Czepukojć Life-coach Senta Coaching

Bodyworker Shiatsu www.sentacoaching.com

Osoba prowadząca: Marta Czepukojć – life-coach, założycielka Senta Coaching, posiada 15 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi indywidualnie i grupowo, prowadzi ludzi w procesie odkrywania Swojego niepowtarzalnego potencjału oraz orientacji życia wokół tego, co ma znaczenie, co daje poczucie szczęścia i zadowolenia w życiu. Pracuję on-line. Pasjonuje się Japońską Sztuką Masażu Shiatsu, realizując sesje w Trójmieście.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *