REKLAMACJE I ZASADY ZWROTU 

REKLAMACJE

Staramy się, aby sprzedawane przez nas produkty były jak najwyższej jakości, aby wspierały ciebie w twojej zmianie osobistej, zawodowej i duchowej. Jednak – jak w każdym sklepie i każdej działalności, czasem może zdarzyć się, że uznasz, iż stworzone przez nas produkty lub usługi wymagają ulepszenia. Jeśli tak by się stało,  to napisz do nas na adres: marta@sentacoaching.com

Aby usprawnić proces rozpatrywania przesłanej przez ciebie reklamacji, prosimy w miarę możliwości o przesłanie opisu, dlaczego zdecydowałaś (-eś) się na złożenie takowej reklamacji. Wtedy zapoznamy się z  twoją wiadomością i postaramy się jak najszybciej rozwiązać zgłoszony problem. Przeważnie odpowiedź nie zajmuje nam dłużej niż 3 dni robocze. W bardzo wyjątkowych sytuacjach termin ten może ulec wydłużeniu. Jednak na pewno otrzymasz od nas odpowiedź do 14 dni od otrzymania przez nas e-maila od ciebie.

 

ZWROTY

Prawo zwrotu nie przysługuje w przypadku zakupu: 

– produktów cyfrowych (kursów online, webinarów, e-booków, medytacji audio ) – podczas składania zamówienia prosimy o wyrażenie zgody na natychmiastowe dostarczenie treści i informujemy, że w ten sposób prawo odstąpienia od umowy zostaje utracone. 

 Za wartość uznajemy informację zwrotną. Dlatego miło nam będzie jeśli w formularzu podzielisz się przyczyną zwrotu. Jest to dla nas cenna informacja, która pomoże nam w tworzeniu coraz lepszych produktów i usług.

e-mail: marta@sentacoaching.com  

Wszystkie informacje dotyczące reklamacji i zwrotów znajdziesz również w regulaminie sklepu (§ 9, § 10, § 11).